online

ISKOLA-ELŐKÉSZÍTŐ TANFOLYAM

A nyugodt és kiegyensúlyozott iskolakezdésért

KINEK SZÓL A TANFOLYAM?

Egy olyan tudásbázist állítottunk Neked össze, melyben megosztjuk veled, hogyan tudsz a gyermekednek a legtöbbet segíteni. Fontos, hogy a tanfolyami anyagot nem kell megtanítanod a gyermekednek, csupán játszatok együtt a megadott ajánlások alapján.

Ha éppen az első osztályba készül gyermeked, akkor annál jobb, minél hamarabb elkezdetek játszani, gyakorolni a tanfolyamban megtalálható játékokkal. Amennyiben még marad az oviban, akkor is szuper, ha ismerkedtek ezekkel a módszerekkel.

A karrierem során sok olyan diákkal találkoztam, akik a megfelelő alapok nélkül kerültek az iskolába. Ilyenkor vissza kell térni a kezdetekhez, és fejleszteni kell a hiányzó készségeket. Így javaslom nektek is ezt a tanfolyamot, ha szeretnétek könnyebben venni az iskolai akadályokat.

Készségfejlesztés játékosan

Mit szólnál,  ha gyermeked úgy tanulna, fejlődne, hogy közben ő azt észre sem veszi, mert játékként éli meg a folyamatot?

Így szívesen és aktívan részt vesz benne, ami rendkívül pozitív hatású.

A szülőként nem fogod érezni, hogy tanítanád vagy fejlesztenéd gyermeked, nem kell pedagógussá válnod, csupán játszani.

Ebben a tanfolyamban megosztom azt a tudást, mely az iskolára felkészítés szempontjából fontos. Így tudni fogod, melyik játék, miért hasznos gyermekednek, de más dolgod nem lesz, csak játszani.

Ez pedig a gyermekeddel való kapcsolatodon csak javítani fog.

Nincs több megválaszolatlan kérdés!

Kezedbe adunk mindent, amit az iskolába készülésről tudnod kell!

Bizony! Ha a megadott határidőig jelentkezel, akkor automatikusan bekerülsz a zárt Facebook csoportunkba.

Nyugalom, ez semmilyen extra költséggel nem jár, mindezt bónuszként kapod meg!

A csoporton belül korlátlanul kérdezhetsz a LehetszJobb! szakmai vezetőjétől, Harnóczi Erzsébettől, aki óvodapedagógus, tanító és gyógypedagógus is egyben.  Bármilyen kérdésed merül is fel a tanfolyam közben, vagy azután.

Gondolj bele:

12 terület, amit fejlesztünk a tanfolyamban

Ezeket a témákat mind megismered és játékokat is kaptok melléjük!

Figyelem és koncentráció

Hallási differenciálás

Vizuális differenciálás

Tájékozódás térben és síkban

Sorbarendezés, ritmus

Számolási készség, számfogalom

Tájékozódás időben

Mozgás-agytorna

Finommotorika

Emlékezet

Gestalt-látás

Szókincs, beszéd

Mindegyik fenti témakörhöz jár egy-egy mini füzet játékokkal, foglalkoztató feladatokkal és ajánlásokkal:

Pozitív megerősítés kártyák

Képi megkülönböztetés

Figyelem

Sorrend, ritmus

Tájékozódás térben, síkban

Hangok megkülönböztetése

Számolási készség

Tájékozódás az időben

Emlékezet

Beszéd, szókincs

Rész-egész

Finommozgás

Mozgás, átfordítás

Jobb napi 15 perc, mint heti egyszer 45 perc

Általában heti egyszer járnak az emberek magántanárhoz fejlesztésre, ha a szülő úgy dönt, segítséget kér. Ez átlagosan 5.000 Ft költség hetente.

Az Óvodából Iskolába tanfolyam nagy előnye ezzel szemben az, hogy a hét bármely napján, 0-24 órában hozzáférsz az összes megvásárolt játékhoz és tréninghez.

Ha minden nap előveszitek és játszotok egy kicsit, sokkal hatékonyabb lehet, mint 1-2 hetente 45 perc foglalkozás.

Ráadásul a Óvodából Iskolába tanfolyamhoz már kb. 3 fejlesztő óra áráért hozzéférsz. (MINDENHEZ! További költségek nélkül!

Harnóczi Erzsébet, óvodapedagógus, tanító, és gyógypedagógus vagyok, és a LehetszJobb! szakmai vezetője. A tanfolyamot én állítottam össze Nektek, több mint 20 éves szakmai tapasztalatom alapján.

Nyugi, nem kell pedagógussá válnod!

Ez a tanfolyam nem arról szól, hogy mindent kívülről kell fújnod ahhoz, hogy szuper szülő legyél. Sőt, még a gyereknek is mindent át kell adnod, amit a tanfolyamban olvasol…

Dehogyis! Erről szó sincs!

A tanfolyam olvasmányos részét úgy állítottam össze, hogy mindenki számára könnyen érthető legyen, és segítsen az iskolára való felkészülésben.

Felismerheted milyen készségekre van szüksége gyermeknek ahhoz, hogy könnyebben vegye az akadályokat a suliban. És arra is javaslatokat, játékokat kaptok, hogy hogyan tudjátok konkrétan fejleszteni ezeket.

Tehát aggodalomra semmi ok! 🙂 Te maradj anyuka/apuka és csupán játsszatok jókat együtt a gyermeketekkel! Észre sem fogja venni közben, hogy mennyit tanul ezekből. 🙂

BÓNUSZ: SZEMÉLYRESZABOTT EXKLUZÍV SEGÍTSÉG

A email-en keresztül szabadon kérdezhetsz Harnóczi Erzsébet (óvodapedagógus, tanító és gyógypedagógus), a LehetszJobb! szakmai vezetőjétől, a tanfolyammal, az iskolakezdéssel és bármilyen témával kapcsolatban.

NEM ENGEDJÜK EL A KEZED!

A tanfolyam vásárlása után 3 hónapra szól és teljesen ingyenes támogatás, október 31-ig bezárólag: tehát bőven, az iskola beindulása után is eléred a szakértőnket a kérdéseiddel!

nap
óra
perc
másodperc

ezt a 11 játékot mind megkapod a prémium csomag mellé bónuszként:

Ha külön-külön vásárolnád meg őket, akkor 31.210 forintba kerülne az összes játék, de most a Prémium csomaggal együtt megkapod 27.900 forintért!

Tehát összesen 27.900 forintért a tiéd lesz az iskola-előkészítő tanfolyam, melynek értéke 17.900 forint + a 11 prémium játék, melynek értéke 31.210 forint.

Válassz, melyik hozzáférést szeretnéd?

Kezdő csomag

Alap játékokkal
17.900 Ft
  • 12 fejezetből álló tudásanyag
  • Modern és jól átlátható tanulási rendszer
  • Gyakorlati példák és tanácsok minden témakörhöz
  • Egyedi készségfejlesztő játéktár alapcsomag. (letölthető)
  • Pozitív megerősítés kártyák (letölthető)
  • BÓNUSZ: SZEMÉLYRESZABOTT EXKLUZÍV SEGÍTSÉG

Prémium csomag

49.100 Ft értékben
27.900 Ft
  • +11 SAJÁT FEJLESZTÉSŰ JÁTÉK, 31.210 Ft ÉRTÉKBEN! (letölthető)
Jobban megéri

MARADT MÉG KÉRDÉSED?

Ha nem találod meg rá a válasz itt, akkor írj nekünk email, a következő címre: info@lehetszjobb.hu

Kérdések / Válaszok

A prémium csomagban mindent megkapsz, ami az alapcsomagban van + megkapod a 11 készségfejlesztő játékot is, melyek értéke összesen: 31.210 Ft

Vásárlás után a megadott email címedre fogjuk elküldeni a belépési adatokat, melyekkel ezen az oldalon belépve máris hozzáférsz az összes anyaghoz.

Nincsen ütemezés, teljesen te oszthatod be a saját időbeosztásotok szerint, hogy hogyan haladtok a tanfolyam anyagaival.

Óvodásoknak, és kisiskolásoknak egyaránt! Hiszen nagy segítségetekre lesz később is, mikor iskolás lesz a gyermek.

Igen! Amennyiben még marad az oviban, akkor is szuper, ha ismerkedtek ezekkel a módszerekkel.

Természetesen! A karrierem során sok olyan diákkal találkoztam, akik a megfelelő alapok nélkül kerültek az iskolába. Ilyenkor vissza kell térni a kezdetekhez, és fejleszteni kell a hiányzó készségeket. Így javaslom nektek is ezt a tanfolyamot, ha szeretnétek könnyebben venni az iskolai akadályokat.

A tanfolyamhoz 2 évig van hozzáférésed, és ezidő alatt a frissítéseket is megkapod!